Llambë rrugore e jashtme alumini IP66 150W deri në 200W CE LVD IP66 Dritë rrugore LED e papërshkueshme nga uji

Përshkrim i shkurtër:

Nuk ka mjete për të zëvendësuar komponentët, kurseni kostot e ndërmarrjes

Zgjidhni drejtuesin e markës me cilësi të lartë, Philip, Meanwell ose Inventronic, të sigurt dhe të besueshëm

Klasa e izolimit 2

Instalimi fleksibël, ndërfaqja mund të instalohet horizontalisht ose vertikalisht, e thjeshtë dhe e përshtatshme

Shkalla e mbrojtjes IP66

Mbrojtje automatike nga fikja, për shoqërimin tuaj të sigurisë
Elektrifikimi me fuqi të lartë, deri në 300W


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Kodi i produktit

JD-1065A

JD-1065B

JD-1065C

JD-1065D

JD-1065E

JD-1065F

JD-1065G

JD-1065H

JD-1065I

JD-1065J

JD-1065K

Rryma LED (mA)

50 mA

44 mA

39 mA

44 mA

42 mA

42 mA

50 mA

50 mA

53 mA

53 mA

59 mA

Sasia LED

24 copë 5050

36 copë 5050

54 copë 5050

54 copë 5050

72 copë 5050

96 copë 5050

96 copë 5050

120 copë 5050

150 copë 5050

180 copë 5050

204 copë 5050

Shkalla e fuqisë

30 W

40 W

50 W

60 W

70 W

100 W

120 W

150 W

200 W

240 W

300 W

Temperatura e ngjyrave

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

6500/4000/3000K

Fluksi i ndritshëm

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

150LUM/W

Tensioni i hyrjes

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

AC100-277V

Gama e frekuencës

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

50/60 Hz

Temperatura e ngjyrave

RA75

RA75

RA75

RA75

RA75

RA75

RA75

RA75

RA75

RA75

RA75

Temperatura e gjendjes së punës

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

-40℃ - 50℃

lagështia e gjendjes së punës

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

20%-90%

Jetëgjatësia LED

70000h

70000h

70000h

70000h

70000h

70000h

70000h

70000h

70000h

70000h

70000h

Nota e protestës

IP66

IP66

IP66

IP66

IP66

IP66

IP66

IP66

IP66

IP66

IP66

Diametri i tubit të instalimit

Φ48/Φ60 mm

Φ48/Φ60 mm

Φ48/Φ60 mm

Φ48/Φ60 mm

Φ48/Φ60 mm

Φ48/Φ60 mm

Φ48/Φ60 mm

Φ60/Φ76 mm

Φ60/Φ76 mm

Φ60/Φ76 mm

Φ60/Φ76 mm

Lartësia e instalimit

3-4 m

4-5 m

5-6 m

5-6 m

7-8 m

8-9 m

9-10 m

9-10 m

10-12 m

10-12 m

12-14 m

Pesha neto

4.3 kg

4.4 kg

4.5 kg

4.6 kg

7 kg

7.2 kg

7.4 kg

13 kg

13.5 kg

13.5 kg

14 kg

Pesha bruto

5.3 kg

5.4 kg

5.5 kg

5.6 kg

8 kg

8.2 kg

8.4 kg

14 kg

14.5 kg

14.5 kg

15 kg

Madhësia e produktit

598x255x140mm

598x255x140mm

598x255x140mm

598x255x140mm

728*338*153mm

728*338*153mm

728*338*153mm

1015*395*196

1015*395*196

1015*395*196

1015*395*196

Madhësia e paketimit

655*295*190mm

655*295*190mm

655*295*190mm

655*295*190mm

780*385*188 mm

780*385*188 mm

780*385*188 mm

1078*437*238

1078*437*238

1078*437*238

1078*437*238

Hapat e përpunimit

Derdhje → Shkarkim → vrima shpimi → Prerje → Përpunimi CNC → Lustrim → Fanim sipërfaqësor → Montim → Inspektim i cilësisë → vjetrim → paketim → magazinim

Aplikacion:

Për rrugët dhe autostradat, rrugët urbane dhe rezidenciale, shtigjet e biçikletave dhe këmbësorëve, sheshet dhe zonat e këmbësorëve.

Tregjet kryesore të eksportit: Evropa Lindore Evropa Perëndimore Australi Azia Amerika Veriore Amerika e Jugut

Pagesa dhe dorëzimi: Mënyra e pagesës: TT, T/T, Western Union, Paypal, L/C

Përparësitë kryesore konkurruese

1. Ne i jemi përkushtuar industrisë së ndriçimit për më shumë se 15 vjet.
2. Shtrirja e produkteve përfshin dritat e rrugës led, dritat e përmbytjes, dritat diellore, dritat e kopshtit, dritat e lulëzimit, dritat e lëndinës dhe shtyllat e ndriçimit.
3. Të gjitha produktet eksportohen në tregjet jashtë shtetit, duke përfshirë Evropën, Amerikën, Azinë Juglindore dhe Lindjen e Mesme.
4. Kompania ka certifikata CE, Rohs.Ekipi i fortë i QC punon shumë në linjat e produkteve sipas sistemit të kontrollit të cilësisë SO9001-2015.Cilësia është e qëndrueshme dhe shumë e mirë.
5. Golden Classic Lighting ka një fabrikë 15000 m², 150 persona duke përfshirë 6 inxhinierë. Ne vazhdojmë të zhvillojmë shumë produkte të reja çdo vit.
6. Pajisjet kryesore përmbajnë 1000t, 700t, 300t makineri hedhëse, 3 makina CNC, makina për montim dhe saldim LED, linjë Veshjeje me pluhur automatik, 3 linja montimi dhe dy linja plakjeje.Kapaciteti prodhues është 500,000 copë drita dhe shtylla në vit.
7. Përveç kësaj, një laborator krejtësisht i ri me aftësinë e testimit IES, testimit IP, IK, testimit të temperaturës së punës dhe testimit të Lumenit.

drita e rrugës led 1065 (1) drita e rrugës led 1065 (2) drita e rrugës led 1065 (3) drita e rrugës led 1065 (4) drita e rrugës led 1065 (5)


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Produkte të ngjashme