Ningbo Golden Classic Lighting Co., Ltd.është një prodhues profesional në ndriçimin e jashtëm LED dhe polet e ndriçimit. Ne i jemi përkushtuar industrisë së ndriçimit për më shumë se 15 vjet.

Shtrirja e produkteve përfshin dritat e rrugës LED, dritat e përmbytjes, dritat diellore, dritat e kopshtit, Highbay, dritat e lëndinës dhe shtyllat e ndriçimit.Mirë se vini projektet OEM dhe ODM.

Të gjitha produktet eksportohen në tregjet jashtë shtetit, duke përfshirë Evropën, Amerikën, Azinë Juglindore dhe Lindjen e Mesme.Kompania ka certifikata CE, Rohs.Ekipi i fortë i QC punon shumë në linjat e produkteve sipas sistemit të kontrollit të cilësisë SO9001-2015.Cilësia është e qëndrueshme dhe shumë e mirë.

Lexo më shumë

Produktet e veçuara