Rreth Nesh

Ningbo Golden Classic Lighting Co., Ltd.është një prodhues profesional në ndriçimin e jashtëm LED dhe polet e ndriçimit. Ne i jemi përkushtuar industrisë së ndriçimit për më shumë se 15 vjet.

Shtrirja e produkteve përfshin dritat e rrugës LED, dritat e përmbytjes, dritat diellore, dritat e kopshtit, Highbay, dritat e lëndinës dhe shtyllat e ndriçimit.Mirë se vini projektet OEM dhe ODM.

Të gjitha produktet eksportohen në tregjet jashtë shtetit, duke përfshirë Evropën, Amerikën, Azinë Juglindore dhe Lindjen e Mesme.Kompania ka certifikata CE, Rohs.Ekipi i fortë i QC punon shumë në linjat e produkteve sipas sistemit të kontrollit të cilësisë SO9001-2015.Cilësia është e qëndrueshme dhe shumë e mirë.

Golden Classic Lighting ka një fabrikë 15000 m², 150 persona duke përfshirë 6 inxhinierë. Ne vazhdojmë të zhvillojmë shumë produkte të reja çdo vit.

rth (4)
rth (2)

Pajisjet kryesore përmbajnë 1000t, 700t, 300t makineri hedhëse, 3 makina CNC, makineri për montim dhe saldim LED, linjë veshjeje me pluhur automatik, 3 linja montimi dhe dy linja plakjeje.Kapaciteti prodhues është 500,000 copë drita dhe shtylla në vit.

Përveç kësaj, një laborator krejtësisht i ri me aftësinë e testimit IES, testimit IP, IK, testimit të temperaturës së punës dhe testimit të Lumenit.

Slogani ynë është Prodhimi i produkteve super cilësore në botë. Ne jemi duke kërkuar për marrëdhënie të gjata biznesi me klientët me cilësi të mirë dhe çmim të drejtë.

Ne jemi një prodhues profesionist i llambave të jashtme.

Qëllimi ynë është të ofrojmë zgjidhje me porosi për klientët dhe tregun.

Megjithëse tregjet, aplikacionet dhe klientët janë të ndryshëm, Jindian ka një ide unike për t'i udhëhequr klientët drejt suksesit.

Për çdo konsultim dhe reagim, ne do të përgjigjemi me durim dhe kujdes.

Për çdo pyetje, ne do të japim kuotim të arsyeshëm sa më shpejt të jetë e mundur.

Për çdo produkt të ri, ne do të komunikojmë me klientët dhe do të marrim në konsideratë idetë e tyre për të bërë produktin më të mirë.

Për çdo porosi, ne do ta përfundojmë prodhimin në kohë.

dfb
rth (3)

Ne do të shpenzojmë kohë dhe energji për të zgjidhur çdo problem, sado i zakonshëm të jetë.Ne gjithmonë do t'ju akomodojmë dhe ju mund të zbuloni se ne mund të flasim gjuhën tuaj dhe të njohim teknologjinë tuaj.Kjo është arsyeja pse ne kemi bashkëpunuar me sukses me kaq shumë klientë nga vende të ndryshme.

Baza klasike e artë në parimin e ndërmarrjes "standard i lartë, saktësi e lartë, defekt zero", kushtojini vëmendje cilësisë, për të ndërtuar një ndërmarrje konkurruese.Ne i përmbahemi stilit të punës "pragmatik dhe integritet, mos u dorëzo kurrë, punë ekipore, vazhdo të përmirësohemi", mirëpresim sinqerisht klientët e rinj dhe të vjetër.

Pse na zgjodhet ne?

Përshtatje:Ne kemi një ekip të fortë R&D dhe mund të zhvillojmë dhe prodhojmë produkte sipas vizatimeve ose mostrave që ofrohen nga klientët.

Kostoja:Ne kemi shkritoren tonë të derdhjes, fabrikën e përpunimit CNC dhe fabrikën e shtyllave.Kështu që ne mund të ofrojmë çmimin më të mirë dhe produktet më të mira drejtpërdrejt.

Cilësia:Ne kemi laboratorin tonë të testimit dhe pajisjet më të avancuara dhe më të plota të inspektimit, të cilat mund të sigurojnë cilësinë e produkteve.

Kapaciteti:Kapaciteti ynë vjetor i prodhimit është mbi 1,000,000 grup., ne mund të plotësojmë nevojat e klientëve të ndryshëm me sasi të ndryshme blerjeje.

Produktet:Ne fokusohemi në zhvillimin e produkteve me cilësi të lartë për tregjet e nivelit të lartë. Produktet tona janë në përputhje me standardet ndërkombëtare dhe eksportohen kryesisht në Evropë, Amerikë, Japoni dhe destinacione të tjera anembanë botës.

Shërbimi:Klienti është gjithmonë i pari.Është detyra jonë të ofrojmë shërbimin më të mirë për të gjithë klientët, pa marrë parasysh klientin e madh apo të vogël.

Dërgesa:Ne jemi vetëm 35 kilometra larg nga porti Ningbo, është shumë i përshtatshëm dhe efikas për të dërguar mallra në çdo vend tjetër.

rth (5)
rth (1)