Ekspozitat e vitit 2023

Emri i kompanisë: Ningbo Golden Classic Lighting Co., Ltd

Më poshtë janë ekspozitat tona të fundit:

Panairi Ndërkombëtar i Ndriçimit në Hong Kong (Edicioni i Pranverës)

Kabina nr.:1A-D39

Data: 12-15 Prill, 2023

Ekspozita e 11-të e ndriçimit të jashtëm në Kinë (Yangzhou), 2023

Kabina Nr.: HALL 3, A148/A151

Data: 26-28 Mars, 2023

Panairi i 133-të i importit dhe eksportit të Kinës

Kabina nr.:

Data: 15-19 Prill, 2023

未标题-1


Koha e postimit: Mar-13-2023