Ningbo Golden Classic Lighting Co., Ltd.е професионален производител на LED надворешно осветлување и столбови за осветлување. Ние сме посветени на индустријата за осветлување повеќе од 15 години.

Опсегот на производи вклучува LED улични светла, светла за поплави, соларни светла, градинарски светла, Highbay, тревници и столбови за осветлување.Добредојдовте OEM и ODM проекти.

Сите производи извезуваат на прекуокеанските пазари, вклучувајќи ги Европа, Америка, Југоисточна Азија и Блискиот Исток.Компанијата има CE, Rohs сертификати.Силниот тим за КК работи напорно во линиите на производи според системот за контрола на квалитетот SO9001-2015.Квалитетот е стабилен и многу добар.

Прочитај повеќе

Избрани производи